e-health-cigarette elektronik mini sigara

mİnİ elektronİk sİgara nedİr ?
mini elektronik sigara birebir sigara similatörüdür ve % 100 zararsızdır. alışılagelen bir sigaradan alınan zevki almanıza amma bu zevki alırken de ne kendinize ne de çevrenizde kâin insanlara beis vermeyen ve değme yerde ferah ferah kullanılabilen bir uygulayım bilimi harikasıdır.

amaci ve faydasi
herkesin bildiği gibi sigara içerisinde insan vücuduna dokuncalı bir güruh husus taşımaktadır. bu dokuncalı maddeler sigara içen insanlara verdiği beis büyüklüğünde çevresinde kâin ve ayrımsız havayı soluyan insanlara da beis vermektedir. İşte uygulayım bilimi harikası bu sigara simülatörü bunların önüne geçerek sigara kullanan insanların hem kendilerine hem de çevrelerindekilere beis vermesini engeller ayrımsız zamanda da sigara kullanıcıya sigara içme zevkini verir. bu uygulayım bilimi harikası eser. sigarayı bırakmak talip insanların bırakmasına apotr olmak sigarayı bırakırken de ayrımsız zevki almasını sağlamak kendine ve çevresine beis vermesini engel olmak amacıyla üretilmiştir.
sigarayı bırakmaya çalışan insanların vücutları nikotine alışık oldukları için sigarayı bırakmaya çalışırken vücut nikotin’e gerekseme duymaktadır. İşte yapay sigara bu aşamada devreye girer ve sigarayı bırakmaya çalışan insanların vücutları’nın bu ihtiyacına sadece nİkotİn ve tütün esansı ile apotr olur. ve bu zor dönemi vücudu nikotin almış gibi hissettirerek abat ve dimdik geçirmesini sağlar.

elektronİk sİgara nasil çalişir?
mini elektronik sigara isminden anlaşılacağı gibi bir elektronik uygulayım bilimi harikasıdır. mini elektronik sigara tekrar yükleme edilebilen bir lİtyum İyon pille çalışır. bu lityum pil sebebiyle değme nefes çekişte cihazın ucunda kâin kırmızı led? in yanıp sönmesini sağlar. tütün yerine kullanılan kapsülün(filtre) içerisinde ise nİkotİn ve tütün aromasi vardır. bu sigarayı kullanırken değme nefes çekişte düzenek kapsülde kâin nikotin ve tütün aromasını canlı hale geçirerek buharlaşmasını ve dumana dönüşmesini sağlar. ağızda ise nikotin tadı oluşturur. böylecene vücut nikotin almış gibi hisseder ve kişinin vücudu sigarada aldığı zevki alarak kişinin sigarabırakma aşamasında kişiye kolaylık sağlar. çıkan dumanında buhar olmasından dolayı çevresindeki insanlara beis görmesi tutulmuş olur. sigarabırakma sürecinde kullandığınız kartuşların yüksekten başarısız nikotine akıllıca azaltılması sigarayı bırakmanızda aşırı apotr olacaktır.

sİgarayi birakmaya nasil yardimci oluyor?
mini elektronik sigara sadece bir sigara simülatörüdür. İçerisinde tütün bulunmamaktadır. İçerisinde sadece nikotin ve tütün aroması bulunmaktadır ve bunikotin ve tütün aroması değme nefes çekişte ağızda buharlaşarak dumana dönüşür ve bu duman ağızda nikotin tadını oluşturur bu nikotin tadı da vücuda nikotinalmış hissini verir. mini elektronik sigara yüksek?orta–sifir nikotin hoş kokulu kartuşların aralık ile kullanılması sureti ile sigarayı bırakmaya apotr olur.
mini elektronik sigara kartuşları (nikotin ve tütün aromasının bulunduğu kartuş) 3 çeşittir.

1)nİkotİn aromasi yüksek sevİyelİ kartuş
2)nİkotİn aromasi ılımlı sevİyelİ kartuş
3)nİkotİn aromasi sifir sevİyelİ kartuş

sigara içen insanların vücudları nikotine alışık oldukları için bir anda sigarayı bırakmaları imkansızdır. bundan dolayı da sigarayı bırakmaya çalışan insanlar kalburüstü olmakta zorlanmaktadırlar ayrıca çoğu da kalburüstü olamamaktadırlar. mini elektronik sigara da ise durum hakeza değildir. kullanılmaya başlanmasıyla bu arada vücud tüm dokuncalı maddelerden uzaklaşmakta sadece nikotin hissini alarak doygunluk olmaktadır. bundan dolayı da elektronik sigara kullanıma başlandığında yukarıda belirttiğimiz 3 seviyedeki kartuşları aralık ile kullanması gerekmektedir. zira vücut gerekseme duyduğu nikotin hissinden yavaş yavaş uzaklaşmalıdır. yapılan testler sonunda değme bir kartuşun 2 paket sigaraya denk geldiği belirtilmiştir. ve insan vücudunun nikotine hasıl ihtiyacını da yavaş yavaş azaltması gerektiğini ortaya koymuşlar ve bununda kişiyi zorlamadan averaj 10 paket sigarada bir azaltılması akla yatkın görülmüşcins. bundan dolayı da değme kartuştan sırası ile 5er kartuş (10 paket sigara dengi)kullanılması referans edilmiş fakat yine de bu adetlerin kişilerin iradelerine ve vücut yapılarına bakarak başkalık gösterebileceği de vurgulanmıştır. nedeniyle sadece beğeni vererek beyin doygunluk edilmekte ve çevredeki insanlara da beis verilmemektedir.

elektronik sigara paketinde neler var?

1 adet elektronik sigara

1 adet lityum tekrar yükleme edilebilir pil

pil yükleme cihazı usb li oto araç yükleme cihazı

10 adet kartuş.

http://www.royalelektroniksigara.com/13/sigaradan-uzak-durun.html

Bir önceki yazımız olan Pilli Sigara Hakkında her şey başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın